Na skurcze – regularnie magnez.

Dieta, stres oraz ogromne ilości kawy powodują problemy z niedoborami magnezu w naszym ciele. Skurcze mięśni (przeważnie nóg, drganie powiek i nie tylko) to objawy, które mogą sugerować problemy z przekaźnikami w naszych neuronach odpowiedzialnych za wywoływanie skurczy mięśni.

Jest to dolegliwość bardzo dotkliwa, szczególnie problematyczne okazują się być skurcze nocne, które mogą powodować ból mięśnia, nawet przez kilka następnych dni, po wystąpieniu takiego epizodu.

olimp-chela-mag-skurczWiększość ludzi wybiera wtedy jakiekolwiek kapsułki zawierające magnez, jednak nie zawsze jest to rozwiązanie skuteczne, bowiem najbardziej kluczową kwestią jest stosowanie takiego magnezu, który będzie łatwo przyswajalny przez nasz organizm. Wybranie mądrze suplementu diety pozwoli na uzupełnienie braku magnezu, z regularne spożywanie takiego środka pozwoli na pozbycie się problemu, który nie będzie powracał – dopóki nie przestaniemy brać magnezu. Najlepiej przyswajalna formą magnezu jest związek w postaci chelatu aminokwasowego Albion. Znajdziesz go w preparacie Olimp chela mag skurcz, gdzie razem z dobrze przyswajalnym potasem, będziesz w stanie pozbyć się wszystkich problemów związanych ze skurczami. Jest to suplement, który musi znaleźć się w codziennej diecie każdego sportowca – zmęczone mięśnie są o wiele bardziej wrażliwe a ryzyko wystąpienia skurczów podczas ich regeneracji jest o wiele większe.

Dlatego ten preparat jest tak bardzo lubiany i polecany przez wszystkich sportowców. Warto również zaznaczyć, iż jest on bezpieczny dla wszystkich.